Pokud ještě váháte, zda pro své novorozeně pořídit nosítko Storchenwiege, pak vám přinášíme autentické recenze zkopírované z největší tématické facebookové skupiny “Nosíme děti”, která má v době psaní tohoto článku přes 60 tis. členů. V této skupině se rodiče často radí ohledně toho, jaké nosítko pořídit svému miminku. Sami si můžete ověřit, že Storchenwiege je v diskuzích nejčastěji doporučovaným a nejlépe hodnoceným nosítkem pro novorozence.

Přinášíme vám kopie těchto recenzí, které jsou upravovány pouze jazykově (diakriticky).

Měla jsem od narození Storchenwiege a super. Malému vyhovoval a nám s partnerem taky. Pohodlné bylo i dlouhé nošení. Absolvovali jsme prohlídku zámku a cestu k němu a malej spinkal celou dobu.

Já oceňuji nastavení. Je to jednoduché a dá se štelovat na těle, což využívám, páč můj roste děsně rychle. Jeden den je ok, druhý musím roztahovat.

Jojo mám doma,nosila jsem od 3 týdnu do cca 7kg. Potom mě už začínalo táhnout, někdo tvrdí, že lze do 9 nebo 10kg. Záleží na velikosti dítěte, naše je veliká od narození, takže já ho měla asi 5 měsíců. Jinak spokojenost veliká. Rychle uvázané a malá ho milovala.

Super nosítko od narození cca do 7-9m, naštěstí jde dobře prodat a skvělé a rychle se nastavuje, je to jednoduché.

Máme, pronosila jsem v něm skoro 8 měsíců. Teď už máme objednané větší, malá bude mít kolem 8 kil, ale je dlouhá, takže proto už větší. Jsme s ním nadmíru spokojené. Schovám a nechám pro druhé mimčo! Storpo!

Za mě nejlepší nosítko ❤️❤️❤️

Maximální spokojenost❣️

Střídám šátek s nosítkem Storchenwiege a jsem moc spokojená. Doma spíš šátek v terénu spíše nositko, navázání je rychlé a netahám cancoury po zemi. Zatím mám pocit, že v nosítku se obě potíme o hodně méně, tím, že je méně chráněné, víc luftuje.

Já jsem maximálně spokojená. Snadné vázání a i pro mne super pohodlné. Využíváme od dvou měsíců, teď má malá 4m, 7kg a ani po dvou hodinách nošení mne nic nebolí a malá chrupe.

Toto nosítko mám, tedy pro manžela, já používám šátek. Je s ním velice spokojený a byť má problémy se zády, s nosítkem jej nebolí. Malá má 3 měsíce. Nosítko jsme kupovali úplně nové.

Měli jsme do 9 kg, tedy u nás do roka, pak už nebylo pohodlné, ale za nás top!

Za mě to nej. Nosila jsem v něm od 5 dne malou. Bylo mi pohodlné a malá ho milovala.

My si Storchenwiege také pořídili, super, velká spokojenost, já ho pořídila hlavně kvůli našemu tátovi a ten v něm malého nosil furt.

Máme Storchenwiege a super. Popruhy na zapínání též nechci. Za mě a přítele bych neměnila. Nosíme oba dva. Malá ho má už od 2. měsíce a chceme nosit co to půjde, teď máme 7m.

My jsme byli taky moc spokojení, ale je spíš do začátku, někomu pohodlné do 6kg, někomu třeba do 8kg, pak je lepší pořídit jiné.

Mám a maximální spokojenost, rychlé uvázání a malá je spokojena. Šátek nám přišel moc složitý a toto super.

Nosíme od 1 měsíce a paráda, teď má malej 2,5 a 5500g a super, nemůžu si stěžovat.

Nám dnes přišlo. Miminku sedí výborně. My budeme trošku bojovat s tím zavazováním ramenních popruhu, ale náročnost je se šátkem nesrovnatelná. Já jsem toho názoru, že když už nosítko, tak teď menší a až odroste, tak jít do nějakého batolecího. Takové ty "na celé nosící období" nám prostě nesedí.

Vyberte si z nabídky mnoha módních barevných odstínů v našem e-shopu