WrapBabyCarrier Storchenwiege, provedení grafit

Cena
3 370 Kč

Výrobce

Skladem
ks

ŠIROKÉ POPRUHY NABÍZEJÍ POHODLÍ NA RAMENOU PODOBNÉ ŠÁTKU, STÁLE JE TO ALE NOSÍTKO!

Nosítko WrapBabyCarrier Storchenwiege je určeno pro nošení dětí od 3.5 do 15 kg na břiše a na zádech. Toto nosítko bylo vytvořeno zejména s ohledem na nošení novorozenců. Varianta se širokými ramenními popruhy nabízí větší variabilitu pro pohodlí nosiče

Dotažení a roztažení zádového panelu nosítka nabízí širokou škálu možností pro různě veliká miminka, což je unikátní vlastnost všech typů nosítek Storchenwiege. Více

Německá firma Storchenwiege si dala za cíl vyrobit nosítko, které se bude dobře přizpůsobovat různým velikostem malých miminek.

Novorozenci mají až překvapivě rozmanité tělesné vlastnosti, poměr délky končetin k trupu, svalovou aktivitu, hmotnost. To vše nosítko řeší.

nastavení nosítka
 

Zádový panel nosítka je možné dotahovat na všech čtyřech stranách pro dokonalé přizpůsobení.

Na bederním pásu je možno jednoduše nastavit jakoukoliv šířku zádového panelu. Díky tomu zajistíte dítěti správnou polohu kyčlí, která podporuje zdravý vývoj kyčelního kloubu,

Stejně tak je možné nastavit boky nosítka. Díky stažení bočních pásků se výška a objem nosítka zmenší a ono poskytne dostatečnou oporu i malému miminku. Jak dítě roste, budete pásky postupně povolovat.

A konečně bezpečné zajištění hlavičky miminka. K tomu slouží kapucka, která se pro novorozence kompletně stáhne a upevní jen na jednu přezku. Tím vytvoří diagonální oporu, která hlavičku zajistí, ale zároveň miminku umožní otáčet hlavu podle libosti, což je velmi důležité pro bezpečí při nošení.

Všechny tyto parametry jsou tedy nastavitelné.

Nosítko je určeno dětem od 3,5 do 15 kg. Jeho optimální doba využití je první rok dítěte. Během této doby rodiče často přecházejí na nosítka batolecí, která se tolik nesoustředí na nastavení jemných detailů, ale řeší spíše pohodlí pro nosiče a těžké batole. Je to obdobné jako u kočárků nebo autosedaček, kdy malá miminka potřebují jiný výrobek než batolátka. Nosítko Storchenwiege  lze ale z pohledu nastavení používat déle než rok a nosit v něm i na zádech a některým rodičům vyhovuje i pro batolata.

 

Materiál:

100% bavlna, materiál má každoročně obnovovaný certifikát Öko-Tex v kategorii pro děti do dvou let.