Pokud ještě váháte, zda pro své novorozeně pořídit nosítko Storchenwiege, pak Vám přinášíme autentické recenze zkopírované z největší facebookové skupiny “Nosíme děti”, která má v době psaní tohoto článku přes 60 tis. členů. V této skupině se rodiče často radí ohledně toho, jaké nosítko pořídit svému miminku a sami si můžete ověřit, že Storchenwiege je v diskuzích nejčastěji doporučovaným a nejlépe hodnoceným nosítkem pro novorozence.

Přinášíme vám kopie těchto recenzí, které jsou upravovány pouze jazykově (diakriticky).

Měla jsem od narození Storchenwiege a super. Malému vyhovoval a nám s partnerem taky. Pohodlné bylo i dlouhé nošení. Absolvovali jsme prohlídku zámku a cestu k němu a malej spinkal celou dobu

Já oceňuji nastavení. Je to jednoduché a dá se štelovat na těle, což využívám, páč můj roste děsně rychle. Jeden den je ok, druhý musím roztahovat.


Jojo mám doma,nosila jsem od 3 tydnu do cca 7kg. Potom mě už začínalo táhnout,někdo tvrdí,že lze do 9 nebo 10kg. Záleží na velikosti dítěte, naše je veliká od narození, takže já ho měla asi 5 měsíců. Jinak spokojenost veliká. Rychle uvázané a malá ho milovala.

Super nosítko od narození cca do 7-9m naštěstí jde dobře prodat a skvělé a rychle se nastavuje je to jednoduché.

Máme, pronosila jsem v něm skoro 8 měsíců. Teď už máme objednané větší, malá bude mít kolem 8 kil, ale je dlouhá, takže proto už větší. Jsme s ním nadmíru spokojené. Schovám a nechám pro druhé mimčo! Storpo!

Za mě nejlepší nosítko ❤️❤️❤️

Maximální spokojenost❣️