Věrnostní program "Nakupuji V BAVLNCE"

Pro zákazníky naší kamenné prodejny máme přichystán speciální věrnostní program "Nakupuji V BAVLNCE". Při každém nákupu se Vám sčítá hodnota nakoupeného zboží.
Náš věrnostní program je u Vás, našich zákazníků, velice oblíbený. Věrnostní program obsahuje zajímavé bonusy. V naší nabídce bonusů nenajdete žádný výprodej přebytečného zboží, jsou zde výrobky, o kterých víme, že je máte rádi a že je oceníte.

Každý váš nákup se zapisuje na kartičku. Jednotlivé položky se sčítají. Po dosažení potřebné částky si můžete vybrat bonus z naší nabídky za symbolickou 1 Kč. Vyberete-li si bonus, pak se vám příslušná částka z kartičky odečte a vy můžete pokračovat dále v šetření na další zajímavé výrobky. Do věrnostního programu se započítají pouze nákupy které jsou vyzvednuté a zaplacené (v hotovosti nebo platební kartou) na prodejnách V BAVLNCE (tedy i osobní odběry objednávek z eshopu, které jsou zaplaceny na některé prodejně). 

O vystavení věrnostní karty prosím požádejte obsluhu na prodejně. Případné nejasnosti nebo reklamace řeší výhradně obsluha prodejny V BAVLNCE.

Máte li na kartičce:

2.000,- Kč získáte návleky Design Socks za 1,- Kč
3.000,- Kč získáte
čaj pro kojící maminky Nobilis za 1,- Kč
4.000,- Kč
získáte
Infoband za 1,- Kč
5,000.- Kč
získáte
celulózové separační vložky Disana za 1,- Kč
8,000,- Kč získáte jantarové korálky za 1,- Kč