Půjčovna šátků a nosítek

Chcete si šátek či nosítko koupit a rádi byste předem vyzkoušeli, jaké to s ním je?

Plánujete víkend nebo týden v horách a nemáte v čem nést dítě?

Jste z Ostravy či blízkého okolí?

Nabízíme Vám zapůjčení šátků Storchenwiege, nosítek Storchenwiege, Manduca a Bondolino.

Cena za půjčení

10 dnů + 1 - 350,- Kč (např. na týdenní dovolenou, od pátku, přes celý týden až do pondělí)
3 dny + 1 - 200,- Kč (např. na víkend, od pátku do pondělí)

+ 1  znamená 1 den navíc na vrácení (např. půjčíme na 3 dny v pátek - pátek, sobota, neděle a v pondělí je nutno vrátit). Při překročení půjčovací doby účtujeme další půjčovné v odpovídající výši. Tj. za další 3 dny nebo 10 dnů.

Podmínky zapůjčení

Podmínou zápůjčky je složení zálohy v hotovosti ve výši ceny půjčovaného nosítka. Platba zálohy kartou bohužel není možná.

Rádi Vám pomůžeme i se základními úvazy.

Šátky a nosítka si můžete zapůjčit pouze osobně na prodejnách v Praze nebo v Ostravě. Při půjčení šátku je dobré se předem informovat, jestli je Vámi požadovaná délka k určitému datu k dispozici. Při zapůjčení si můžete zvolit pouze délku šátku 4,6m a 4,1m, výběr vzorů šátků je omezen pouze na ty, které momentálně nejsou půjčené. Podobně postupujte i při půjčení nosítka. K dispozici jsou pouze kusy, které momentálně nejsou půjčené.

Při vrácení zapůjčeného šátku či nosítka Vám bude vrácena složená záloha, která bude snížena o částku ve výši  půjčovného.

POZOR! Pokud se Vám šátek či nosítko zalíbí a rozhodnete si jej  po zapůjčení koupit, nebude Vám účtováno půjčovné . V případě, že se rozhodnete později, nejpozději však do dvou týdnů po vrácení, pak Vám půjčovné odečteme od ceny zboží. Pro tento případ si prosím pečlivě uschovejte doklad o zaplacení půjčovného. Odečítáme pouze jedno poslední půjčovné (max. 350 Kč).

Takže neváhejte a šátek nebo nosítko vyzkoušejte!

Podmínky vrácení

1) Šátek či nosítko není nutno před vrácením prát, běžné znečištění způsobené přiměřeným používáním je akceptováno.
2) Pokud bude šátek či nosítko silně znečištěno (např. špatně odstranitelná dětská strava, víno, olej apod.) budeme si účtovat smluvní poplatek ve výši 150 Kč s DPH.
3) Pokud bude šátek či nosítko nenávratně poškozeno (např. propálením, rozříznutím apod.), nepřijmeme jej zpět, stane se Vaším vlastnictvím a bude Vám vystaven doklad o koupi.

Kam se obrátit v případě zájmu

V případě zájmu nás můžete kontaktovat na níže uvedeném telefonním čísle, případně emailem:

prodejna Ostrava: tel. +420 596 633 224, prodejna-ostrava@vbavlnce.cz

šátek Storchenwiege

šátek Storchenwiege