Přednášky

STŘEDA 12. DUBNA 2017

Přirozená hygiena kojenců s Maruškou Dinkovovou - workshop

Kdy: 16:00–18:30
Kde: Prodejna V BAVLNCE, Gen. Janka 1157/3, Ostrava - Mariánské Hory (nedaleko OC Futurum)
Cena worshopu 250 Kč
Pro přihlášení a dotazy pište na e-mail: info@bezplenky.cz

Přirozená hygiena kojenců bývá často nazývána jako "bezplenková komunikační metoda". Tento název je docela zavádějící a mnohé maminky může zmást, jelikož "plenky jistoty" se ve většině případů používají.
Naučme se stejně jako potřebám kojit a nosit své dítko, naslouchat potřebám jejich vylučování a krásně tento cyklus uzavřít. Ještě mnohem víc se tímto prohloubí vztah s Vaším dítětem. Přijďte sdílet své zkušenosti a vzájemně se podpořit.
Workshop přirozené hygieny kojenců není pouze pro maminky, které tuto metodu již praktikují, ale také pro nastávající maminky, které by se o této metodě chtěly něco dozvědět či maminky, které by chtěly co nejpřirozeněji přejít se svými dětmi z plenek na nočník.

Workshopem provází Marie Dinkovová"
" Jsem maminka dvou kluků, kteří mne toho mnoho naučili a stále učí. Nejvíce mne naučili naslouchat jejich potřebám a to hned po narození. S prvním dítětem jsem spoustě věcí ještě nerozumněla, ale postupně podle citu dělala, s druhým bylo
již vše jasné a bez pochyb. Stala jsem se ženou, matkou, která ví, proč věci dělá tak, jak je dělá a v tu chvíli mne takto začalo vnímat i mé okolí. Začala jsem tedy ženy podporovat v jejich cestě v porozumění přirozené hygieny jejich dětí a založila jsem e-shop s výrobky, které jim v tomto směru pomáhají (www.bezplenky.cz). Žen stále víc a víc přibývá a to mi dělá velkou radost!
Na workshopu je možné koupit zboží z nabídky w.bezplenky.cz a obchodu V bavlnce.

Těšíme se na Vás!