Nosítko Manduca New Style, červená

2 875,00 Kč

Rychlý přehled

Manduca je ergonomické nosítko vhodné pro nošení dětí od 3 do 20kg. Součástí nosítka je vložka pro nošení novorozenců - doporučuje se pro děti do cca 3 měsíců. Tato vložka zabezpečuje ergonomické, tedy bezpečné a pohodlné nošení nejmenších miminek ve vertikální poloze. Nosítko se dá využít pro nošení na břiše, na zádech a na boku.


Pokud se chystáte pořídit Manducu pro novorozeně, doporučujeme Vám tento článek na našem blogu.

Manduca New Style červená

Dvojklikem na obrázek ho zobrazíte v plné velikosti

Oddálit
Přiblížit

Více pohledů

  • Manduca New Style červená
  • Manducy New Style

Manduca je nosítko sportovního vzhledu, vyrábí se v různých odstínech ale i ve zvláštních limitovaných edicích, kde najdete i nosítka z prvotřídní biobavlny. Nová redisignovaná edice základní řady nosítka Munduca. Nejvýznamější změnou, kterou zaznamenáte je redesign a rozšíření barevné škály základních variant. Lemování, kapuce a logo jsou v novém barevném provedení, které koresponduje se základní barvou nosítka Manduca, univerzální růžové logo Manduca je nahrazeno vyšíváním v korespondujících barvách. Nově je hrudní popruh s pravou sponkou umístěn uprostřed, což usnadňuje manipulaci. Prošití a tvar ramenních popruhů je lehce pozměněn pro maximální komfort. Dále je odstraněna přední kapsa tak, abychom se vyhnuli jakémukoliv nežádoucímu tlaku na záda miminka. 


Ergonomické nosítko Manduca pro nošení dětí od narození do 5 let Určeno pro děti 3-20 kg.
Vnitřní integrovaná zmenšovací vložka umožňuje nošení miminka od narození, aniž by docházelo k nepřirozenému roztahování nožiček Přibližně od 3 měsíců lze nosit miminko v samotném nosítku Manduca v M poloze, která respektuje správné postavení končetin a držení páteře.
V pozdějším věku můžete nosit v nosítku Manduca na boku či zádech.


Dlouhá zádová opěrka - nastavitelná o 7 cm umožňuje bezpečné nošení i velkých dětí. Měkké polstrování v okolí nožiček zabraňuje vzniku otlaků i u hubených dětí.
Kapucka, která je součástí Manducy a ve sbaleném stavu je schována v přední kapsičce umožňuje fixaci hlavičky když miminko usne. Unikátní trojitě regulovatelná délka ramenního popruhu zajišťuje komfortní nošení i pro osoby malého vzrůstu ( cca 160 cm).
Bohatě polstrované ramení popruhy a anatomicky tvarovaný bederní pás dokonale rozkládá váhu mezi ramena a bedra, což oceníte zejména při nošení těžších dětí.
Při nošení na břiše lze popruhy na zádech překřížit pro větší komfort ( ocení zejména osoby s úzkými rameny).
Nastavitelný bederní pás až 140 cm umožňuje přizpůsobení všem velikostním kategoriím.


Nosítko je vyrobeno z kvalitního materiálu Canvas ( směs konopí a biobavlny), vnitřní vrstva je tvořena 100% bavlnou, pro barvení jsou používána šetrná barviva.
Všechny přezky a spony jsou vyrobeny z kvalitních trvanlivých materiálů, YKK zip neobsahuje nikl.
Všechny přezky a spony jsou podloženy polstrováním, aby netlačily, přezka bederního pásu ma trojié jištění.
Váha nosítka je 720g, rozměry ve složeném stavu 34x22x12 cm


Zvláštnosti, srovnání s jinými nosítky: Manduca má oproti jiným nosítkům několik bonusů, je to především zmíněné polstrování na stehýnkách a možnost rozšíření zádové opěrky. Podobně jako Beco má Manduca novorozeneckou vložku, u Manducy je vložka natrvalo přišita k nosítku, ale nijak v něm nepřekáží a když už ji nepoužíváte, dá se jednoduše složit a zastrčit za pásky, které jsou k tomu určené. Manduca má ve srovnání s jinými nosítky trochu složitější utahování popruhů. Je zde více možností jak popruhy dotáhnout, některé popruhy je lepší dotáhnout ještě před umístěním dítěte. Výhodou tohoto systému dotahování je ale poměrně velká přizpůsobivost nosítka. Podle zkušeností našich zákazníků sedí Manduca dobře i velmi drobným ženám i rozložitým postavám. Materiál:
Vnější látka směs konopí a bavlny, vnitřní vrstva je 100% bavlněná, některé limitované edice jsou vyráběny kompletně z biobavlny


Záruky a atesty: Nosítko odpovídá Evropské normě EN 1309-2:2005 záruka je 2 roky


Lze prát v pračce při teplotě 30°C. Co vše je součástí balení Nosítko včetně kapucky a novorozenecké vložky, česká brožura s fotografickými návody


Dodáváno v papírové krabici.


K Manduce velmi doporučujeme pořídit nosičskou kapsu 3v1, která ochrání před deštěm i chladem a v zimě ji můžete nosit pod bundou (nebude tak vadit, když bundu s dítětem nedopnete.


Pokud hledáte nějakou dobrou pomůcku pro přenášení věcí jako pití, plenky, náhradní oblečení pro dítě, svačinka, doporučujeme Vám prostornou unikátní ledvinku Coleman Cool Hip, do které se vejde vše co potřebujete. Tuto ledvinku ocenilo už mnoho nosících rodičů.

krátký popis

Manduca je ergonomické nosítko vhodné pro nošení dětí od 3 do 20kg. Součástí nosítka je vložka pro nošení novorozenců - doporučuje se pro děti do cca 3 měsíců. Tato vložka zabezpečuje ergonomické, tedy bezpečné a pohodlné nošení nejmenších miminek ve vertikální poloze. Nosítko se dá využít pro nošení na břiše, na zádech a na boku.

Pokud se chystáte pořídit Manducu pro novorozeně, doporučujeme Vám tento článek na našem blogu.

výrobce Wickelkinder

Ostatní označili tento produkt těmito štítky:

Štítky oddělujte mezerou. Víceslovné uzavřete v apostrofech (').