Nošení dětí - šátky a ergonomická nosítka

Nošení je tím nepřirozenějším způsobem nakládání s miminkem. Nabízíme vám několik typů pomůcek, které považujeme za doporučeníhodné.

Jednak jsou to šátky na nošení dětí- podle nás je šátek nejuniverzálnější pomůcka, ve které můžete vhodným způsobem uvázat novorozence i veliké batole. Vyžaduje sice jisté ochotu naučit se dítě do šátku správně zavázat, ale přizpůsobí se jakémukoliv dítěti a nosiči. V šátku můžete dítě polohovat do polohy klubíčko nebo je můžete nosit vertikálně (na břiše, na boku, na zádech).

Kromě šátku je výbornou pomůckou na nošení i ring sling/ šátek s kroužkem. Jelikož se v něm dítě nosí pouze na jednom rameni, je to pomůcka spíše na kratší nošení, ale jeho výhodou je rychlá obsluha a možnost dotažení přesně podle potřeby dítěte a nosiče.

BAVLNKA vám také nabízí velkou škálu ergonomických nosítek. Jedná se o moderní výrobky, které ale konstrukčně vychází z tradičních asijských  nosítek. V těchto nosítkách se nosí děti na břiše, na zádech nebo na boku, ale vždy obličejem k nosiči. Nosítka umožňují zdravou abdukčně flekční polohu kyčlí a jejich konstrukce se zásadním způsobem liší od tzv. klokanek, ve kterých dítě "visí" v poloze, která přetěžuje páteř a ve které kyčle nejsou v žádoucí abdukčně flekčním postavení.

Položky 115 z celkem 74

na stránku
Stránka:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Tabulka  Seznam 

Nastavit sestupně

Položky 115 z celkem 74

na stránku
Stránka:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Tabulka  Seznam 

Nastavit sestupně
[profiler]
Memory usage: real: 50069504, emalloc: 40920208
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem