Kurzy vázání šátků pro těhotné a matky s novorozenci

OD ZÁŘÍ 2018 PRO VÁS MÁME NOVINKU!

Kurzy jsme přetavili do nové formy - odpoledne věnované nošení dětí se bude V BAVLNCE konat jednou měsíčně a bude pro všechny zájemce zdarma.

Program akce O nošení V BAVLNCE:

16:00 - 16:30 Vše co potřebujete vědět o nošení dětí
V této části dostanete informace o tom, proč je nošení vhodné, jak ovlivňuje vývoj dítěte, jak se na ně dívé antropologie, jak ovlivňuje např. vývoj kyčlí dítěte. Bude i prostor pro otázky. Věnovat se vám bude Mgr. Anna Pohořálková, která nejen vede obchod V BAVLNCE, ale už mnoho let školí poradkyně nošení dětí v ČR a na Slovensku a má o tematice široký přehled.
16:30 - 17:00 Lekce vázání šátku - základní úvaz kříž s kapsou
Osvojíte si moderní styl vázání šátku a naučíte se nejdůležitější úvaz kříž s kapsou, což je pro většinu rodičů často jediný úvaz, který potřebujou. Dá se v něm nosit novorozenec stejně jako batole (pokud ho ještě chcete nosit na břiše).
17:00 - 17:30 Zorientujte se v dalších pomůckách na nošení dětí - jaké jsou výhody nosítek, ring-slingů, k čemu je water-sling neboli šátek do vody. Vyzkoušejte si nosítka se svým dítětem nebo s naší manipulační panenkou.
17:30 - 18:00 Praktická stránka nošení - oblékání dítěte i rodiče, kapsy, mikiny, bundy, funkční oblečení, poradíme vám vše od nejjednodušších fint po výběr kvalitní nosící bundy.

Tato akce je zdarma!
Termíny pro podzim 2018:

12. září 2018
17.října 2018


Všichni zákazníci, kteří si u nás koupí šátek, dostanou základní instruktáž a poradenství zdarma. Vyhrazujeme si však, že pokud je v době nákupu v prodejně rušno a situace to neumožňuje, domluvíme se s vámi na vhodnější dobu. Zejména dopoledne u nás bývá větší klid.