Látková plena POP-IN New Gen V2 "vše v jednom" (all in one), šedá

545,00 Kč

Rychlý přehled

Pleny POP-IN jsou jednou z nejkomfortnějších variant přebalování. Jedná se o pleny vše v jednom (někdy pro tento typ plen používáme zkratku AIO z anglického All In One). To znamená, že plena obsahuje jak savé jádro, tak nepropustnou svrchní vrstvu, která nahrazuje svrchní kalhotky.

Látková plena POP-IN New Gen V2 "vše v jednom" (all in one), šedá

Dvojklikem na obrázek ho zobrazíte v plné velikosti

Oddálit
Přiblížit

Více pohledů

Plena POP-IN je zvláštní tím, že všechny tři vrstvy (svrchní kalhotky, savá vnitřní plena a dodatečná sací vložka) se spínají pomocí patentek a tak je od sebe můžete oddělit pro rychlejší schnutí nebo pro samostatné použití. Tento systém si zamilujete. Je jednoduchý a promyšlený.

Materiál ze kterého je plena vyrobena je směs bambusu (70%) a bavlny (30%). Bambusové froté má dobrou savost a maminky často potvrzují, že nehrubne zdaleka tolik jako to bavlněné.
Svrchní kalhotky jsou z příjemného materiálu, který je voděodolný a prodyšný zároveň.
Kalhotky mají pružné gumičky v oblastech, kde je třeba aby dobře přiléhaly, tedy kolem stehýnek a na zádech. Kolem stehýnek jsou gumičky dvojité, tak jak je tomu často u jednorázových plen. Plena se zapíná na suchý zip. V přední části pleny jsou tři řady patentek, které umožňují zkrácení sedu. Díky tomu je plenu možno použít od cca 3kg až do 15kg hmotnosti dítěte.

Pleny Pop-In vytvářejí ucelený systém a tak jsou to jedny z mála plen, u kterých můžeme doporučit zakoupení celé výbavičky.
krátký popis Pleny POP-IN jsou jednou z nejkomfortnějších variant přebalování. Jedná se o pleny vše v jednom (někdy pro tento typ plen používáme zkratku AIO z anglického All In One). To znamená, že plena obsahuje jak savé jádro, tak nepropustnou svrchní vrstvu, která nahrazuje svrchní kalhotky.
výrobce CloseParents

Ostatní označili tento produkt těmito štítky:

Štítky oddělujte mezerou. Víceslovné uzavřete v apostrofech (').

Možná Vás zaujme i následující

Svrchní kalhotky Bamboolik na suchý zip, bílá +louka

Svrchní kalhotky Bamboolik na suchý zip, bílá +louka

399,00 Kč
Šátek na nošení dětí Anna

Šátek na nošení dětí Anna

cena od: 2 090,00 Kč
Svrchní kalhotky Bamboolik na suchý zip, žlutá + moře

Svrchní kalhotky Bamboolik na suchý zip, žlutá + moře

399,00 Kč