Látková plena POP-IN New Gen V2 "vše v jednom" (all in one), modrá

545,00 Kč

Rychlý přehled

Pleny POP-IN jsou jednou z nejkomfortnějších variant přebalování. Jedná se o pleny vše v jednom (někdy pro tento typ plen používáme zkratku AIO z anglického All In One). To znamená, že plena obsahuje jak savé jádro, tak nepropustnou svrchní vrstvu, která nahrazuje svrchní kalhotky.

Látková plena POP-IN New Gen V2 "vše v jednom" (all in one), modrá

Dvojklikem na obrázek ho zobrazíte v plné velikosti

Oddálit
Přiblížit

Více pohledů

Látková plena POP-IN je zvláštní tím, že všechny tři vrstvy (svrchní kalhotky, savá vnitřní plena a dodatečná sací vložka) se spínají pomocí patentek a tak je od sebe můžete oddělit pro rychlejší schnutí nebo pro samostatné použití. Tento systém si zamilujete. Je jednoduchý a promyšlený.

Materiál ze kterého je plena vyrobena je směs bambusu (70%) a bavlny (30%). Bambusové froté má dobrou savost a maminky často potvrzují, že nehrubne zdaleka tolik jako to bavlněné.
Svrchní kalhotky jsou z příjemného materiálu, který je voděodolný a prodyšný zároveň.
Kalhotky mají pružné gumičky v oblastech, kde je třeba aby dobře přiléhaly, tedy kolem stehýnek a na zádech. Kolem stehýnek jsou gumičky dvojité, tak jak je tomu často u jednorázových plen. Plena se zapíná na suchý zip. V přední části pleny jsou tři řady patentek, které umožňují zkrácení sedu. Díky tomu je plenu možno použít od cca 3kg až do 15kg hmotnosti dítěte. Tento systém možná znáte z řady Ultra Fit od Popolini.

Pleny Pop-In vytvářejí ucelený systém a tak jsou to jedny z mála plen, u kterých můžeme doporučit zakoupení celé výbavičky.
krátký popis Pleny POP-IN jsou jednou z nejkomfortnějších variant přebalování. Jedná se o pleny vše v jednom (někdy pro tento typ plen používáme zkratku AIO z anglického All In One). To znamená, že plena obsahuje jak savé jádro, tak nepropustnou svrchní vrstvu, která nahrazuje svrchní kalhotky.
výrobce CloseParents

Ostatní označili tento produkt těmito štítky:

Štítky oddělujte mezerou. Víceslovné uzavřete v apostrofech (').

Možná Vás zaujme i následující

Bambusova plena Kikko 70x70, nebělené, 3ks

Bambusova plena Kikko 70x70, nebělené, 3ks

299,00 Kč
Medvídek od Eoné, mycí olej na zadeček

Medvídek od Eoné, mycí olej na zadeček

cena od: 173,00 Kč