Beránčí kožešina pro miminka, vel.80-90

1 630,00 Kč

Rychlý přehled

Beránčí kožešinka pro miminko, kterou Vám nabízíme, je medicinálně vyčiněná a pravidelně testovaná na škodliviny. Tento německý produkt byl doporučen časopisem Ökotest, přesněji jeho zvláštním vydáním zaměřeným na výrobky pro malé děti. Výrobek také vlastní atest Státního zdravotního ústavu v kategorii pro děti do tří let. Zdravotní nezávadnost je u beránčí kožešiny pro miminka naprosto základním požadavkem, protože dítě je s kůží v těsném a dlouhodobém kontaktu. Proto si nekupujte ledajakou kožešinu, ale výrobek testovaný, určený přímo pro miminka.

Beránčí kožešina pro miminka, vel.80-90

Dvojklikem na obrázek ho zobrazíte v plné velikosti

Oddálit
Přiblížit

Více pohledů

Co je na beránčí kožešince pro miminka tak dobrého?
Má termoregulační schopnost, v létě zabezpečuje cirkulaci vzduchu, v zimě hřeje.
Je antibakteriální.
Podporuje usínání a spánek.
Je přirozená a příjemná pro dětskou pokožku.
Reguluje vlhkost.
Je jednoduchá na údržbu a dá se prát na 30° speciálním pracím prostředkem.
Doprovází dítě všude, do postýlky, kočárku, při přebalování, v autosedačce, prostě kdekoliv.

Jak je tato kožešina zpracována?
Tato kůže je zpracována tzv. medicinálním činěním (technologie Relugan), což je zpracování optimální zejména ze zdravotního hlediska. Zaručuje dlouhou trvanlivost, dobrou snášenlivost pro pokožku dítěte a hlavně pratelnost. Medicinálně vyčiněné kožešiny mají krásnou medově zlatou barvu. To, že se jedná o přírodní produkt poznáte také podle toho, že každá kůže vypadá trochu jinak. Díky přirozenému zpracování může kožešina zpočátku vonět po ovečkách. Tento zápach ale brzy zmizí a nahradí ho vůně vašeho miminka a jeho okolí.

Jak se o beránčí kožešinu starat?
Dostatečnou péči zajistí pravidelné vyvětrání. Medicinálně vyčiněné kožešiny si zachovávají přirozenou samočistící schopnost, která je pro vlnu typická. Pokud je to nutné, můžete malé nečistoty vykartáčovat. Pokud bude jednou přesto potřeba kožešinu vyprat, je možné prát v ruce nebo i v pračce do 30° a to jemným pracím prostředkem na vlnu s lanolinem. Perte prosím krátce a dobře kožešinu vyčistěte od pracího prostředku. Kožešinu byste měli jemně vyždímat v rukou, je možno ji i krátce odstředit v pračce. Kožešinu nikdy nesušte na přímém slunci ani na topení! Nechte ji schnout zvolna a v průběhu schnutí ji jemně vyrovnávejte do původního tvaru. Budete-li dodržovat tyto zásady, bude Vám tato kvalitní beránčí kožešinka dlouho a dobře sloužit.
krátký popis Beránčí kožešinka pro miminko, kterou Vám nabízíme, je medicinálně vyčiněná a pravidelně testovaná na škodliviny. Tento německý produkt byl doporučen časopisem Ökotest, přesněji jeho zvláštním vydáním zaměřeným na výrobky pro malé děti. Výrobek také vlastní atest Státního zdravotního ústavu v kategorii pro děti do tří let. Zdravotní nezávadnost je u beránčí kožešiny pro miminka naprosto základním požadavkem, protože dítě je s kůží v těsném a dlouhodobém kontaktu. Proto si nekupujte ledajakou kožešinu, ale výrobek testovaný, určený přímo pro miminka.
výrobce Kaiser

Ostatní označili tento produkt těmito štítky:

Štítky oddělujte mezerou. Víceslovné uzavřete v apostrofech (').